Aktualności

19.09.2023

Z nieukrywaną radością dzielimy się z Wami naszym najnowszym projektem. Razem z zespołem jakwfinanse pracujemy nad   Giełdy Stażowej – innowacyjnej platformy, która umożliwi uczniom i studentom odbycie wartościowych staży w instytucjach finansowych.

Naszym celem jest stworzenie unikalnej przestrzeni, w której młodzi ludzie będą mieli szansę zdobyć praktyczne doświadczenie, zgłębić tajniki branży finansowej i rozwinąć umiejętności niezbędne w dzisiejszym świecie biznesu. Jesteśmy przekonani, że odbycie stażu na Giełdzie Stażowej będzie znaczącym krokiem na drodze do sukcesu zawodowego.

Mamy nadzije , abyście byli z nami na bieżąco, śledząc postępy i nowości związane z naszym projektem. Trzymajcie kciuki za naszą ekipę, która całą swoją energię wkłada w to, aby Giełda Stażowa stała się inspirującą przestrzenią dla młodych ambitnych osób.

Razem zmieniajmy przyszłość, jedno stażowanie naraz. Dziękujemy za Wasze wsparcie i dołączcie do nas w tej pasjonującej podróży

Coopernicus opublikował nowy raport edukacyjny zatytułowany “Shifting Horizons – Transformative Trends Reshaping the Landscape of Higher Education”. Publikacja ta zawiera szczegółowe wyjaśnienie internacjonalizacji szkolnictwa wyższego, jego ewolucji w cyfrowym świecie, znaczenia nauczania opartego na doświadczeniu, użycia sztucznej inteligencji w edukacji oraz dostosowania programów edukacyjnych do szybko zmieniającego się rynku pracy i jego oczekiwań.

Jeśli jesteś studentem lub pracownikiem naukowym, zachęcamy do zapoznania się z listą siedmiu nowych trendów, które wpłyną na przyszłość systemu edukacji w Polsce i na świecie. Celem publikacji jest ocena międzynarodowych trendów w szkolnictwie wyższym i nakreślenie możliwości adaptacji najlepszych zachodnich praktyk w naszym systemie. Nad wydaniem raportu pracowało kilkunastu polskich naukowców i specjalistów, którzy zdobywali wiedzę lub prowadzili badania w najlepszych instytucjach w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z treścią publikacji.

 

15.01.2024

19.01.2024

Z radością informujemy, że planujemy prowadzić zajęcia z dziedziny biznesu w Bibliotece na Ursusie! Wspólnie z zespołem jakwfinanse jesteśmy w trakcie organizowania zajęć, gdzie uczniowie i studenci będą mieli okazję uczestniczyć w wartościowych zajęciach związanych z biznesem, rozwijając jednocześnie praktyczne umiejętności.

Naszym celem jest stworzenie inspirującej przestrzeni edukacyjnej, gdzie młodzi ludzie będą mieli możliwość zgłębiania tajników świata biznesu, zdobywania praktycznego doświadczenia i rozwijania umiejętności niezbędnych w dzisiejszym świecie przedsiębiorczości. Wierzymy, że nasze zajęcia w Bibliotece na Ursusie staną się istotnym etapem na drodze do sukcesu zawodowego.

Zachęcamy do śledzenia postępów i nowości związanych z naszym projektem. Trzymajcie kciuki za naszą ekipę, która z pasją dąży do organizacji zajęć w Bibliotece na Ursusie.

Razem kształtujmy przyszłość! Dziękujemy za Wasze wsparcie i zapraszamy do udziału w tej fascynującej podróży!

Przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej inicjatywy. Rok Edukacji Ekonomicznej to wspólna akcja pięciu największych organizacji edukacyjnych, które działają w obszarze edukacji pozaszkolnej w Polsce, skupiająca się na promocji wiedzy ekonomicznej i finansowej.

04.03.2024

19.03.2024

Z radością informujemy, że dołączamy do Inicjatywy GLOBAL MONEY WEEK! 

GMW to coroczna globalna kampania uświadamiająca, jak ważne jest, aby młodzi ludzie od najmłodszych lat byli świadomi kwestii finansowych i stopniowo zdobywali wiedzę, umiejętności, postawy i zachowania niezbędne do podejmowania rozsądnych decyzji finansowych, a ostatecznie osiągnięcia dobrobytu finansowego i odporności finansowej.